Price: NT$476
Original Price: NT$1,061
| Material | Glass |
| Color | Clear |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 高度 | 9 cm |
| 淨重 | 50 g |
| 淨容量 | 50 ml |
| SKU | sb25021811661070277 |
Brand Name: Nuxe
Quality: 8097942 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.